Hakkımızda

AZAD GROUP,
Azad Taban ve Azad Granül olmak üzere iki şirketi bünyesinde barındırmaktadır.
Azad Taban; Termo, Eva ve Kauçuk taban imalatı yaparken; Azad Granül termo granül üretimi yapmaktadır.


Azad Taban olarak, ayakkabı endüstrisinde yenilikçi ve öncü bir rol oynamaktan gurur duyuyoruz. 40 yılı aşkın deneyimimizle, ayakkabı üreticilerine yüksek performanslı ve estetik açıdan çekici tabanlar sunuyoruz. Vizyonumuz, sektördeki trendleri belirleyen, teknolojiyi kullanarak sürekli olarak gelişen ve müşterilerimize mükemmel bir deneyim sunan bir şirket olmaktır.

Azad Granül yüksek kaliteli termoplastik granüllerin üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. Sektördeki 20 yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerimize çeşitli endüstrilere yönelik yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Misyonumuz, müşterilerimize 300’den fazla renk seçeneğiyle yüksek performanslı termoplastik granüller sağlayarak, üretim süreçlerini geliştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktır.

67. AYSAF FUARINDAKİ GÖRÜŞLERİMİZ


SERTİFİKALARIMIZ

Vizyonumuz

Sektördeki trendleri belirleyen, teknolojiyi kullanarak sürekli olarak gelişen ve müşterilerimize mükemmel bir deneyim sunan bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize 300’den fazla renk seçeneğiyle yüksek performanslı termoplastik granüller sağlayarak, üretim süreçlerini geliştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktır.